Zabiegi oczyszczające w Częstochowskich salonach urody

Powszechnie wiadomo, że prawidłowe oczyszczanie skóry jest podstawą pielęgnacji i wstępem do zabiegów odżywiających. Każdy salon kosmetyczny w Częstochowie ma w swojej ofercie gamę zabiegów oczyszczających, które wykonuje przeszkolona i certyfikowana kosmetyczka. Częstochowa to miasto, w którym z łatwością można znaleźć dobry salon urody, wystarczy w oknie przeglądarki wpisać frazę „polecana kosmetyczka Częstochowa” lub wejść na swiaturody.com. Trzy najczęściej występujące w salonach kosmetycznych i najbardziej popularne wśród klientek to: oxybrazja, peeling kawitacyjny i sonoforeza.

Oxybrazja jest to bezinwazyjna metoda mechanicznego złuszczania naskórka, wykonywana za pomocą dyszy z głowicą wydzielającą strumień soli fizjologicznej i tlenu. Po zabiegu skóra staje się odświeżona i wygładzona, drobne zmarszczki ulegają spłyceniu, następuje zwężenie rozszerzonych porów, a cera nabiera blasku. Zabieg dostosowany jest do każdego rodzaju skóry, doskonale ją oczyszcza i przygotowuje na kuracje upiększające. Jest też mocniejszy w działaniu niż peeling kawitacyjny, enzymatyczny czy mechaniczny. Wskazaniem do oxybrazji jest trądzik pospolity, zaskórniki, rozszerzone i zanieczyszczone pory, blizny po trądziku, zmarszczki, wysuszona skóra i wypadanie włosów oraz łupież. 

Peeling kawitacyjny pozwala oczyścić skórę przy zastosowaniu fal ultradźwiękowych, które powodują skuteczne złuszczenie i usunięcie martwego naskórka oraz odsłonienie młodszej i zdrowszej warstwy skóry. Dzięki masażowi poprawiona zostaje cyrkulacja krwi, a komórki są dotlenione i zregenerowane. Pory zostają dogłębnie oczyszczone, skóra wygładzona, a naczynia włosowate uszczelnione. Peeling jest szczególnie polecany osobom o wrażliwej cerze, skłonnym do alergii i posiadającym siateczkę popękanych naczynek krwionośnych. Jest on bardzo łagodny i mogą go stosować osoby w różnym wieku i z różnym stanem skóry. Wskazaniami do wykonania zabiegu jest też trądzik, łojotok i bardzo rozszerzone pory.

Sonoforeza to metoda oddziaływania na głębsze warstwy skóry poprzez użycie wibracji ultradźwiękowych. Metoda ta ma zbawienny wpływ na skórę z oznakami przedwczesnego starzenia. Znakomicie odpręża mięśnie twarzy i poprawia przepływ krwi i limfy. Umożliwia również głęboką penetrację skóry przez preparaty odżywcze i naprawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>